Zajęcia dla dzieci

Oferta warsztatów ceramicznych dla dzieci 5-15 lat

Warsztaty ceramiczne dla dzieci realizuję na terenie przedszkoli i szkół w formie zajęć :

  • cyklicznych  / co tydzień, dwa razy w miesiącu, raz w miesiącu …/
  • okazjonalnych. / jednorazowo przy okazji np. świąt lub bez okazji/

W planowaniu spotkań proponuję uwzględnić dwie wizyty, niezbędne dla uzyskania ciekawego efektu pracy.  Wszelkie materiały, narzędzia oraz dojazd są wliczone w cenę.

SPOTKANIE 1 - to lepienie z gliny różnych form, najlepiej na wybrany wcześniej temat.  Każda praca dzieci mimo wspólnego dla wszystkich instruktażu i pokazanego modelu jest inna. I to w tych dziełach jest najpiękniejsze. Ulepione na zajęciach formy zabieram, suszę i wypalam na tzw. biskwit w piecu ceramicznym.                                                                                                                                                                                                 

SPOTKANIE 2 - to zdobienie wypalonych prac angobami, szkliwami lub farbami do ceramiki. Ten etap wymaga również ponownego wypalenia w piecu ceramicznym. Prace ponownie zabieram i gotowe przywożę w terminie do dwóch tygodni.

 

Warto wiedzieć 

Planując spotkania okazjonalne należy wziąć pod uwagę proces suszenia i 24 godzinny wypał z wystudzeniem pieca. Między spotkaniami konieczna jest przerwa najlepiej dwa tygodnie, a potem uwzględnienie czasu do dwóch tygodni na przywiezienie i odbiór gotowych prac.

Informacje ogólne

  • Czas potrzebny na wykonanie pracy z odbiorem to okres do 4 tygodni.
  • Cena za dwa spotkania warsztatowe z wypałami i dojazdem - 70 zł / za uczestnika - dla grupy 15-30 osobowej. Przy większej ilości grup cena do negocjacji.
  • Maksymalna wielkość grupy na zajęciach to 30 uczestników / istnieje możliwość przeprowadzenia zajęć dla większej ilości grup w jednym terminie /.
  • Czas trwania spotkania - około 45 minut

 

Serdecznie zapraszam do skorzystania z oferty.

To super zabawa dla dzieciaków, kreatywnie spędzony czas i extra prezenty dla bliskich.